Відпочинок в готелі

Ресторанно-готельний комплекс «Хутір» гостинно зустрічає своїх відвідувачів і пропонує залишитися на ніч в комфортабельних номерах, з усіма зручностями і розкішним інтер`єром. На свій смак ви виберете зручні апартаменти серед представлених номерів класу «Люкс», «Півлюкс», «Стандарт».


Номери в готелі «Хутір Farmhouse» - це поєднання колориту місцевості, національного дизайну, комфорту та професійного обслуговування. Світлі й затишні кімнати, виконані за авторським дизайном, нададуть кожному гостеві всі зручності для роботи й приємного відпочинку.

Оформлення готелю роблять його ідеальним для романтичних вихідних, родинного відпочинку та весільних подій. Кожен номер має унікальний інтер`єр, який буде відповідати вашим бажанням і потребам. Тут ви знайдете, як одномісні стандартні номери, так і сімейні люкси і котеджі. Дерев`яні шале, розташовані один від одного так, що кожен гість зможе отримати відокремлений і спокійний відпочинок.

У деяких номерах є тераса або балкон з видом на річку. У зручності також входять : наявність кабельного телебачення, капці, халати, засоби гігієни, холодильник, міні-бар і безкоштовний Wi-Fi.

Контакти

Адміністратор готелю:
+38 093 392 16 66
Адміністратор ресторану:
+38 063 796 99 85